poniedziałek, 23 grudnia 2013

Reklama :)x

Siema
Tak jak mówiłam, zapraszam na moje tłumaczenie fanfiction o chłopakach z 5 Seconds Of Summer :)x


@RebelYell669

12 komentarzy:

 1. Bd to dalej tłumaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. autorka usunęła opowiadanie, więc nie mam czego tłumaczyć :_: czytanie ze zrozumieniem nie boli

   Usuń
 2. Nominowałam cię do Liebster awarda :)
  http://stay-strong-lovato.blogspot.com/<---- Więcej info tutaj ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedy bedziesz to dalej pisac ? prosze cie pisz dalej to jest mega super , masz talent

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja to tłumaczę ! błagam was czytajcie ze zrozumieniem

   Usuń
 4. Moglabys wymyślać dalszą część tego Fanfiction BŁAGAM !!!!!!!!?????! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ona tego nie piszę.. To jest tłumaczenie! Autorka usunęła opowiadanie więc nie ma czego tłumaczyć. :(

   Usuń
 5. heej ! jesli to nie problem: to POLECAM wszystkim fanfiction, nie jest to mój blog, ale sadzac po prologu zapowiada sie cholernie dobrze!(jest o zaynie) A o to prolog:
  10 minut.
  Minęłam próg swojej garderoby przestając czuć wilgoć, a pot i nikotynę. Było siwo od dymu, ale po chwili mgła stawała się niewidoczna, a źrenice przyzwyczajały się do ciemnych barw.
  9 minuty.
  Przeszłam pod ścianą, dostając się pod bar. Unosząc dłoń, zamachałam w powietrzu, przywołując barmana. Ustał na przeciw skanując moją twarz, był wstanie stwierdzić bez pytania czego oczekuję, chociażby po tym, że widuje mnie codziennie.
  8 minuty.
  Ostry smak alkoholu przelał się przez gardło, drażniąc ścianki przełyku. Wykrzywiłam usta w obrzydzeniu, nienawidząc tego. Zamknęłam oczy, wypuszczając całe powietrze z płuc.
  7 minuty.
  Pamiętam bieg po między gwiazdami, uciekałam tak szybko jak mogło pozwolić sobie moje ciało. To tak jakby czas płynął w zwolnionym tempie, chociaż wiesz, że rzeczywistość jest inna. Biegłam ile sił, aż popełniłam błąd, nogi same zaczęły się plątać i wszystko było już osądzone. Upadłam na twarz, czując jak brudna woda kałuży przesiąka w moje włosy. Czas zaczął płynąć szybko, szybciej niż normalnie.
  6 minut.
  Zatopiłam usta w drugim kieliszku, mrużąc oczy. Obrazy przepadły i dopiero wtedy przechyliłam szkło, łykając jego zawartość.
  5 minut.
  Ruszyłam przed siebie, czując ból przeszywający stopy. Bolały i żaden odpoczynek, nie był wstanie go załagodzić. Wysokie szpilki raniły każdy ich minimetr.
  4 minuty.
  Wyprostowałam plecy, wymawiając w myślach swoją codzienną mantrę. "Nie poddasz się". Kiedy właśnie tego chciałam, chciałam uciec, poddać się. Okręciłam się o 90° będąc przy wejściu.
  3 minuty.
  Oczy... te same oczy. Skanowały moje ciało, a skóra pod małą warstwą ciuchów zaczynała się palić i piec. Kim jest ? Byłam obserwowana, nie tylko przez niego.
  2 minuty.
  Znalazłam się na podwyższeniu, zajmując swoje stanowisku. Na twarz wciągałam maskę fałszywego uśmiechu, chowając w sobie strach. Strach młodej dziewczyny.
  1 minuta.
  To jest świat, do którego nigdy nie chciałam trafić... Nazywam się May Mayer. May jak piąty miesiąc roku, jak czas gdy słońce dniami jest w zenicie, a noce są mroźne. Jestem po prostu May.......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A o to on: http://zayn-malik-promise-fanfiction.blogspot.com/ <3

   Usuń
 6. Matka Louisa ma poważne problemy zdrowotne, a mianowicie raka. Ledwo wiąże koniec z końcem więc nie może zebrać sumy 100 tys w trzy miesiące. Pomaga jej syn. Dostał pracę w kwiaciarni, co najdziwniejsze bez żadnego wykształcenia. Ale czy na pewno będzie tam składał bukiety?
  http://flowersareourbeginning.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zajrzyjcie
  http://life-not-always-a-happy-ending.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Będzie next? :( :'(

  OdpowiedzUsuń